Polecani producenci
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

O nas

Produkty z konopi są naturalnym skarbem, dlatego chcemy się dzielić nimi z innymi oraz wiedzą na ich temat.

Naszym celem jest zaprezentowanie i dostarczanie najlepszych produktów konopnych dobrej jakości, żeby wszyscy mogli poznać ich moc. Nasze Chcemy, aby każdy mógł na co dzień korzystać z dobroczynnego wpływu konopi, dlatego prowadzimy sklep internetowy www.agronokonopny.pl.

Nasze produkty pochodzą ze sprawdzonego źródła. Producent produktów prowadzi prace badawczo-rozwojowe wspólnie z naukowcami z państwowych uczelni i jednostek badawczych. Wspólnie poszukują innowacyjnych rozwiązań, aby odpowiadać na potrzeby Klientów. Część z nich dostępna jest w ofercie naszego sklepu.

Produkty Full Spectrum to naturalne produkty z konopi

W dzisiejszych czasach ważny jest zdrowy styl życia. Korzystanie z produktów naturalnego pochodzenie jest ważne dla wszystkich osób, które chcą zachować zdrowie. Produkty Full Spectrum to odpowiedź na te potrzeby, ponieważ są produkowane z surowców pochodzących tylko od zaufanych dostawców.

Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością kannabinoidów oraz innych korzystnych dla zdrowia substancji, w tym terpenów i flawonoidów. Każdy produkt podlega badaniom laboratoryjnym, żeby nasi klienci wiedzieli z czego korzystają. Zawierają one odpowiedni poziom kannabinoidów oraz spełniają wszelkie normy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl